Показать сообщение отдельно
Старый 05.11.2010, 06:16   #433
Местный
 
Аватар для Хикмет Гаджи-заде
 
Регистрация: 07.03.2007
Сообщений: 10,235
Сказал(а) спасибо: 1,088
Поблагодарили 2,198 раз(а) в 1,381 сообщениях
Вес репутации: 114
Хикмет Гаджи-заде на пути к лучшему
Мои фотоальбомы

По умолчанию

“AXCP-Müsavat” siyasi partiyalar blokunun namizədləri

1. 1 saylı Şərur-Sədərək Abdullayev İlyas Abbas oğlu AXCP
2. 2 saylı Şərur Əliyev Səxavət Musa oğlu Müsavat Partiyası
3. 4 saylı Naxçıvan şəhər seçki sairəsi Quliyev Asəf Əli oğlu AXCP
4. 6 saylı Culfa-Babək Bağırsoy Yaşar Bağır oğlu AXCP
5. 8 saylı Binəqədi birinci Səmədbəyli Arzu Həbib oğlu Müsavat Partiyası
6. 10 saylı Binəqədi üçüncü Hüseynli İlham Qəşəm oğlu AXCP
7. 15 saylı Yasamal birinci Qəmbər İsa Yunis oğlu Müsavat Partiyası
8. 19 saylı Nərimanov birinci Bayramova Gözəl Oruc qızı AXCP
9. 23 saylı Nəsimi-Səbail Nurullayev Razi Qulaməli oğlu AXCP
10. 25 saylı Nizami ikinci Abbasov Rauf Arif oğlu Müsavat Partiyası
11. 26 saylı Sabunçu birinci Yaqublu Tofiq Rəşid oğlu Müsavat Partiyası
12. 29 saylı Səbail Kərimov Həsən Hüseyn oğlu AXCP
13. 30 saylı Suraxanı birinci Hacılı Arif Mustafa oğlu Müsavat Partiyası
14. 31 saylı Suraxanı ikinci Kərimli Əli Əmirhüseyn oğlu AXCP
15. 32 saylı Suraxanı üçüncü Əsədzadə Əsəd İbrahim Əjdər oğlu AXCP
16. 33 saylı Xətai birinci Qəhrəmanlı Fuad Əli oğlu AXCP
17. 34 saylı Xətai ikinci Nəsibli Nəsib Loğman oğlu Müsavat Partiyası
18. 35 saylı Xətai üçüncü Səmədbəyli Aqil Həbib oğlu Bitərəf
19. 37 saylı Nizami birinci (Gəncə) Zeynalov Oqtay Qəmbər oğlu Müsavat Partiyası
20. 41 saylı Sumqayıt birinci İsrafil İkram İsrayıl oğlu Müsavat Partiyası
21. 43 saylı Sumqayıt üçüncü Əkbər Sülhəddin Bayram oğlu Müsavat Partiyası
22. 47 saylı Mingəçevir Yəhyayev Nəriman Yamən oğlu Müsavat Partiyası
23. 57 saylı Kürdəmir Mikayılov Baha Qasım oğlu Müsavat Partiyası
24. 59 saylı Salyan Əliyev Valeh Hümmət oğlu Müsavat Partiyası
25. 61 saylı Neftçala Əhmədzadə Əflatun Təvəkkül oğlu AXCP
26. 70 saylı Masallı şəhər Bəşirov Əlşir Sərxoş oğlu AXCP
27. 85 saylı Şamaxı Məmmədov Məzahir Zahid oğlu Müsavat Partiyası
28. 90 saylı Ağdaş Azəri Həmid İdris oğlu AXCP
29. 93 saylı Bərdə şəhər Əliyev Namət Faiz oğlu AXCP
30. 96 saylı Goranboy-Naftalan Yusif Namaz oğlu Müsavat Partiyası
31. 98 saylı Şəmkir şəhər Cəfərli Fariz Mustafa oğlu Müsavat Partiyası
32. 102 saylı Samux-Şəmkir Əkbərov Etibar Sucan oğlu Müsavat Partiyası
33. 104 saylı Gədəbəy-Tovuz Ağamirli Miryaqub Miri oğlu Müsavat Partiyası
34. 106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa Musayev Sabir Musa oğlu AXCP
35. 113 saylı Şəki şəhər Kərimov Sahib Fərman oğlu AXCP
36. 115 saylı Şəki kənd ikinci Qeybulla Adil Əbülfət oğlu Müsavat Partiyası
37. 125 saylı Zəngilan-Qubadlı Yaqublu Nəsiman Qara oğlu Müsavat Partiyası



Blokun siyasi qərarla müdafiə etdiyi namizədlər

1. 11 saylı Qaradağ Xanaliyev Tahir Məhəmməd oğlu AXCP
2. 16 saylı Yasamal ikinci Qədirli Erkin Toğrul oğlu Bitərəf
3. 20 saylı Nərimanov ikinci Bayramov Qubad İbad oğlu Müsavat Partiyası
4. 22 saylı Nəsimi ikinci Hüseyn Pənah Çodar oğlu AXP
5. 44 saylı Sumqayıt-Abşeron Rəsulov Rəis Azər oğlu Bitərəf
6. 65 saylı Sabirabad-Kürdəmir Yusifov İsmayıl Sədulla oğlu KXCP
7. 72 saylı Yardımlı Paşa Elşad Əlhüseyn oğlu Müsavat Partiyası
8. 108 saylı Ağstafa Abbasova Başxanım Şamil qızı Müsavat Partiyası
9. 119 Ağdam kənd Məmmədov Asif Millət oğlu Bitərəf



Musavat Partiyasının müdafiə etdiyi namizədlər

1. 17 saylı Yasamal üçüncü Nüşabə Sadıxlı Müsavat Partiyası
2. 107 saylı Qazax Leyla Mustafayeva Müsavat Partiyası
3. 120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı İzzət Məmmədov Müsavat Partiyası



Musavat Partiyasının müdafiə etdiyi DUİ-dən olan namizədlər

1. 9 saylı Binəqədi ikinci Elşad Musayev BAP
2. 18 saylı Nərimanov-Nizami Əhməd Oruc Azadlıq P
3. 42 saylı Sumqayıt ikinci Mirmahmud Mirəlioğlu KXCP
4. 63 saylı Sabirabad birinci Qiyas Sadıxlı AXP



AXCP-nin müdafiə etdiyi namizədlər

1. 9 saylı Binəqədi Məmmədov Sərdar Cəlal oğlu ADP
2. 17 saylı Yasamal üçüncü Qənimət Zahidov AXCP
3. 21 saylı Nəsimi birinci Məmmədov İlqar REAL
4. 69 saylı Cəlilabad-Masallı-Beləsuvar Əflan Ağayev AXCP
5. 79 saylı İmişli İlqar Hüseynli p. göstərilməyib
6. 81 saylı Beylaqan Rövşən Alışlı AXCP
7. 89 saylı Göyçay-Ağdaş Səmid Məmmədov AXCP

Xəbər xidməti


Хикмет Гаджи-заде вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Xan (05.11.2010)