Показать сообщение отдельно
Старый 21.09.2010, 17:08   #89
Местный
 
Аватар для Natiq Ceferli
 
Регистрация: 27.04.2007
Адрес: Yasamal
Сообщений: 5,751
Сказал(а) спасибо: 494
Поблагодарили 352 раз(а) в 277 сообщениях
Вес репутации: 69
Natiq Ceferli на пути к лучшему
Мои фотоальбомы

По умолчанию

Цитата:
Сообщение от citizen Посмотреть сообщение
Натик, речь идет не о тех, кто прошел сквозь барьеры ЦИК и допущен к выбора (если я правильно понял Тябяссум ханум), а о списках тех, кто только хочет собрать подписи. Есть же объединенный список Мусавата и АХС...

AXCP-Müsavat seçki blokunun razılaşdırdığı dairələr

1 saylı Şərur Sədərək - Eldostu Mehdiyev (AXCP)
2 saylı Şərur - Səxavət Əliyev (Müsavat)
4 saylı Naxçıvan şəhər - Asəf Quliyev (AXCP)
6 saylı Culfa-Babək - Yaşar Bağırsoy (AXCP)
8 saylı Binəqədi birinci - Arzu Səmədbəyli (Müsavat)
10 saylı Binəqədi üçüncü - İlham Hüseynli (AXCP)
13 saylı Xəzər birinci - Almaz Əliqızı (Müsavat)
15 saylı Yasamal birinci - İsa Qəmbər (Müsavat)
16 saylı Yasamal ikinci - Erkin Qədirli (REAL)
19 saylı Nərimanov birinci - Gözəl Bayramlı (AXCP)
23 saylı Nəsimi-Səbail - Razi Nurullayev (AXCP)
25 saylı Nizami ikinci - Rauf Arifoğlu (Müsavat)
27 saylı Sabunçu ikinci - Rahim Hacıyev (AXCP)
29 saylı Səbail - Həsən Kərimov (AXCP)
30 saylı Suraxanı birinci - Arif Hacılı (Müsavat)
31 saylı Suraxanı ikinci - Əli Kərimli (AXCP)
32 saylı Suraxanı üçüncü - İbrahim İbrahimli (Müsavat)
33 saylı Xətai birinci - Fuad Qəhrəmanlı (AXCP)
34 saylı Xətai ikinci - Nəsib Nəsibli (Müsavat)
35 saylı Xətai üçüncü - Aqil Səmədbəyli (bitərəf)
37 saylı Nizami birinci (Gəncə) - Oqtay Zeynallı (Müsavat)
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) - Cahangir Əmirxanlı (Müsavat)
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) - Pərviz Həşimli (AXCP)
40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) - Bəxtiyar Əlizadə (AXCP)
41 saylı Sumqayıt birinci - İkram İsrafil (Müsavat)
43 saylı Sumqayıt üçüncü - Sülhəddin Əkbər (Müsavat)
45 saylı Abşeron - Zahir Feyzullayev (Müsavat)
46 saylı Şirvan - Mirzə Sakit (AXCP)
47 saylı Mingəçevir (Müsavat)
48 saylı Yevlax - Şəkər İsgəndərli (AXCP)
49 saylı Yevlax-Mingəçevir - Asif Məmmədov (AXCP)
50 saylı Qobustan-Xızı-Sumqayıt - Səxavət Soltanlı (Müsavat)
53 saylı Quba-Qusar - Nəzər Sultanlı (AXCP)
54 saylı Şabran-Siyəzən - Mərdan Mehdili (Müsavat)
55 saylı Xaçmaz şəhər - Heybət Əmrah (Müsavat)
56 saylı Xaçmaz kənd - Ramazan Əliyev (Müsavat)
57 saylı Kürdəmir - Baha Mikayılov (Müsavat)
58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir - Eyyub Umudov (AXCP)
59 saylı Salyan - Valeh Hümbətov (Müsavat)
60 saylı Salyan-Neftçala - Kamil Mehdizadə (AXCP)
61 saylı Neftçala - Fərman Hüseynov (AXCP)
62 saylı Saatlı - Ənnağı Hacıbəyli (bitərəf)
64 saylı Sabirabad ikinci - Xaliq Hacıyev (AXCP)
65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir - Tahir Cəfərov (AXCP)
66 saylı Biləsuvar - Teyyub Muradov (AXCP)
67 saylı Cəlilabad şəhər - Təzəxan Mirələmov (AXCP)
68 saylı Cəlilabad kənd - Azər Əsgərov (Müsavat)
70 saylı Masallı şəhər - Əlişir Bəşirov (AXCP)
71 saylı Masallı kənd - Gülağa Aslanlı (Müsavat)
73 saylı Lənkəran şəhər - Yadigar Sadıqov (Müsavat)
74 saylı Lənkəran kənd - Arzuman Məcidli (AXCP)
75 saylı Lənkəran-Masallı - Nazim Həsənov (AXCP)
76 saylı Lənkəran-Astara - Xaləddin Hüseynov (Müsavat)
77 saylı Astara - Tarif Əliyev (Müsavat)
78 saylı Lerik - Nabatəli Pələngov (AXCP)
79 saylı İmişli - İltizam Əkbərli (Müsavat)
80 saylı İmişli-Beyləqan - Əli Qasımlı (AXCP)
82 saylı Ağcabədi - Rəşid Nəcəfov (Müsavat)
83 saylı Ağcabədi-Füzuli (Müsavat)
84 saylı Füzuli (Müsavat)
85 saylı Şamaxı - Məzahir Məmmədov (Müsavat)
86 saylı İsmayıllı - Dünyaxanım Carullayeva (Müsavat)
87 saylı Ağsu-İsmayıllı - Ramiz Məmmədov (AXCP)
89 saylı Göyçay-Ağdaş - Şahverdi Mikayılov (AXCP)
90 saylı Ağdaş - Həmid Azəri (AXCP)
92 saylı Zərdab-Ucar - Bahar Rüstəmli (bitərəf)
93 saylı Bərdə şəhər - Nemət Əliyev (AXCP)
94 saylı Bərdə kənd - Elnur Məcidli (bitərəf)
95 saylı Tərtər - Qabil Hüseynli (Müsavat)
96 saylı Goranboy-Naftalan - Yusif Namazoğlu (Müsavat)
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər - Qələndər Aslanlı (AXCP)
98 saylı Şəmkir şəhər - Fariz Cəfərli (Müsavat)
99 saylı Şəmkir kənd - Nizami Əliyev (Müsavat)
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən - Ərəstun Oruclu (bitərəf)
101 saylı Göygöl-Daşkəsən - Elçin Rüstəmli (AXCP)
102 saylı Samux-Şəmkir - Etibar Əkbərov (Müsavat)
103 saylı Gədəbəy - Şahin Ələkbərov (Müsavat)
104 saylı Gədəbəy-Tovuz - Miryaqub Ağamirli (Müsavat)
105 saylı Tovuz - Fədai Qəmbərov (AXCP)
106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa - Ramil Carçıyev (AXCP)
108 saylı Ağstafa - Ayvazalı Oruclu (Müsavat)
109 saylı Balakən - Məhərrəm Mehdili (AXCP)
111 saylı Zaqatala-Balakən - Fikrət Algayev (AXCP)
113 saylı Şəki şəhər - Hikmət Hacızadə (Müsavat)
114 saylı Şəki kənd birinci - Əvəz Kərimov (AXCP)
116 saylı Qəbələ - Rövşən Qocayev (AXCP)
117 saylı Oğuz-Qəbələ - Vaqif Davudoğlu (Müsavat)
118 saylı Ağdam şəhər - Ələsgər Süleymanlı (Müsavat)
119 saylı Ağdam kənd - Mənsum Bayramov (AXCP)
121 saylı Laçın - Hüseyn Naibov (AXCP)
124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd - Cəlal Allahverdiyev (bitərəf)
125 saylı Zəngilan-Qubadlı - Nəsiman Yaqublu (Müsavat).
__________________
http://natiqceferli.blog.ru/

Natiq Ceferli вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
citizen (21.09.2010)