Показать сообщение отдельно
Старый 05.07.2010, 13:37   #471
Местный

Поблагодарили 762 раз(а) в 512 сообщениях
Вес репутации: 77
Xan на пути к лучшему
Мои фотоальбомы

Интересные заявления

«RAMİL USUBOVUN ƏLEYHİNƏ MÜSAHİBƏ VERƏN DEPUTATLAR ELƏ BİLİRDİLƏR BU, KƏMALƏDDİN HEYDƏROVUN SİFARİŞİDİR»

«Deməli, biz Ramil Usubov haqqında bir kampaniya başlamışdıq və yazırdıq. Cəmiyyət də məni Kəmaləddin Heydərovun adamı kimi tanıyırdı axı o zaman. Bəzi deputatlar da o fikrə uymuşdular. Mən də götürürəm bir-bir deputatlara zəng eləyirəm, deyirəm Ramil Usubov haqqında mövqeyinizi bildirin. Deyirlər niyə? Deyirəm axı Azərbaycanda belə bir qanqster dəstəsi həbs olunub. Buna niyə münasibətinizi bildirmirsiniz. Mən onların psixologiyasını bilirəm axı, deyirəm məsləhətdir, məsləhətdir, hətta Siz bunu parlamentdə də qaldırmalısınız. Bunlar da hörmətli sədr, elə düşünürdülər ki, bu, hakimiyyətin sifarişidir. O deputatlar hamısı Ramil Usubova qarşı bizim qəzetdə müsahibə verdilər. Onlar ertəsi gün Prezident Aparatına çağırıldılar. Onlardan soruşdular siz niyə bu müsahibəni vermisiniz? Dedilər Eynulla deyib. Dedilər axı Eynulla kimdir? Aydın Mirzəzadə isterik vəziyyətdə idi, o, əsim-əsim əsirdi. O mənə deyirdi, Eynulla bəs axı sən mənə dedin məsləhətdir. Dedim bəli, Aydın müəllim, məsləhətdir, ictimai fikir bunu məsləhət bilir. Dedi, mən elə bilirdim Kəmaləddin müəllim məsləhət bilib».

Подробнее тут
http://www.azadliq.org/content/article/2089087.html

Xan вне форума   Ответить с цитированием