Показать сообщение отдельно
Старый 28.05.2007, 01:58   #976
Местный

Поблагодарили 2,198 раз(а) в 1,381 сообщениях
Вес репутации: 114
Хикмет Гаджи-заде на пути к лучшему
Мои фотоальбомы

<div class='quotetop'>Цитата(ucadag @ 27.5.2007, 22:42) [snapback]62316[/snapback]</div>
Цитата:
Salam Hikmət bəy!!!

Xoş gördük sizi, siz məni bəlkə də üzdən tanıyarsız, ancaq mən sizi əyani tanıyıram və çox sadə insan olduğunuza şahidəm. Elə forumda yazdıqlarınızdan da görünür ki, sadəliyinizdən qalmırsız - səmimisiz. Həvəslə sizinlə diskussiya aparanlarla yazışırsız, daha burada "Интервью" verən bəzi tanınmışlar kimi yarımçıq tərk eləmirsiz. "Интервью" siyahısına diqqət yetirənlər kimləri nəzərdə tutduğumu görə bilərlər: E.Namazov, F.Ağayev...

Hikmət bəy, Azərbaycan siyasətində dəyər veriləsi siyasətçilər azdır, onlardan biri də sizsiniz.
Ancaq açığı burada siyasi liderləri (xüsusilə L.Ş.Hacıyeva, Ə.Kərimli) dissident hesab etməyiniz, təəccübləndirdi məni. Bu sizin pessimistliyinizdən irəli gəlir, yoxsa tutarlı arqumentləriniz var? Mümkünsə bu barədə bir az ətraflı yazardınız, çünki tanıdığım qədər, siz əsassız fikir söyləməzsiniz.

Hələlik bu qədər.

Qabaqcadan təşəkkürümü bildirirəm.

Uğurlar!!!
[/b]
H@rmetli Ucadag bey

verdiyiniz suala men bu forumda cavab vermaye chalishmisham

Eziyyet de olsa bu postlara baxin (#127, #171, #214, #227, #574 ve s.) ve orada attachmenta qiydygum meqaleni uxuyun (RealCorrelationofForses)

Belke menimle razilashdiniz

Salamat qalin

Хикмет Гаджи-заде вне форума   Ответить с цитированием