Показать сообщение отдельно
Старый 22.05.2007, 16:03   #829
Местный

Поблагодарили 1,223 раз(а) в 723 сообщениях
Вес репутации: 57
Oğuz на пути к лучшему
Мои фотоальбомы

<div class='quotetop'>Цитата(Хикмет Гаджи-заде @ 22.5.2007, 13:01) [snapback]61256[/snapback]</div>
Цитата:
Бый, гардаш, йене гялдин?

Бес истефа вермишдин, не олду? (Хаиш едирем меним истеа хаггында мешур каламымы кёхне херекетчилардан соруш)
[/b]

Mən?
Nə vaxt?
Yanılır, yaxud da baş verənləri təhrif edirsiniz! O sizlər idiniz ki, xalqı satıb tiranın - Г.А qarşısında təslim olub как миленькие istefa verdiniz, özü də bəh-bəhlə, чтоб сберечь свои дорогостоящие шкуры - köhnə hərəkatçılar adından kiçik xatırlatma...

Əvvəla mən istefa verməmişdim (кстати, ifadə yersiz və yöndəmsizdir) “Прощайте”nin mənası o idi ki, sizə bəslənilən inam və ümidlər ÖLDÜ! Yəni, mən güvəndiyim, inandığım, ancaq real təmasda özünü doğrultmayan o xəyalımdakı Hikmət Hacızadə ilə vidalaşdım. O “öldu” və yəqin ki, bir daha dirilməz...

Real H.Hacızadəyə, yəni sizə yazıb-yazmamaq hüququ isə hər zaman (inzibati qaydada qadağan olunmayanadək) mənə aiddir. Növbəti istehzanı və şit sarkazmı su üzünə çıxan real obrazınıza yaraşdırdığımdan bunlar mənə vız gələr... Necə ki, bizləri itirmək sizlərə vız gəlir...

“Uman yerdən küsərlər deyə” sizdən üz döndərənlərin sayını itirməmisiniz ki, bəlkə, həvəsdi - bəsdi???

Sizlər adamı iqtidaryönlü edərsiniz..., vallahi...

Oğuz вне форума   Ответить с цитированием