Показать сообщение отдельно
Старый 22.05.2007, 12:37   #798
Местный

Поблагодарили 1,223 раз(а) в 723 сообщениях
Вес репутации: 57
Oğuz на пути к лучшему
Мои фотоальбомы

<div class='quotetop'>Цитата</div>
Цитата:
Так скажем же еще раз все вместе Свободу Эйнулле Фатуллаеву, герою нашего
времени!!!"[/b]

Bərəkallah, Xasay müəllim ©

Siz lap ağ elədiniz...
Fətullayev kimi alçaqları ermənilərin müdafiə etməsini, əlbəttə ki, anlamaq – başa düşmək olar. Bəs siz, Sizə nə oldu? Ermənilər üçün də o dəyyus qəhrəmandır, sizin üçün də. Əşşi, cəhənnəmə ki, istəyirsiniz qəlbinizdə onun lap qızıldan heykəlini ucaldın, amma bizdən əl çəkin dəə, bir insafınız olsun!

Əgər “düşmənimin düşməni mənim dostumdursa”, düşmənimin dostu mənim üçün kimdir?

Əgər Ermənistan və erməni separat-faşizmi Azərbaycanız - mənim düşmənimdirsə, “Свободу Эйнулле Фатулаеву.армяне с ним !!!!!!” anqıranlar kim olur Azərbaycan - mənim üçün?

Əgər sizini kimi “içtimai-siyasi xadım” də bunlarla bərabər “Свободу Эйнулле Фатуллаеву, герою нашего времени!!!" çığırırsa, bəs, siz kim olursunuz onda Azərbaycan – mənim üçün?

Vallah, mən dəhşətə gəlirəm. Axı biz kimə etibar edək, hə?... Lənət olsun...bu həyata, lənət!

A balam, lazım deyil sizin bu sayaq bizə - Azərbaycana AYI xidmətiniz! Siz heç fərqindəmisiniz, ermənilər “sabah” fətullayev kimi sizə də istinad edəcəklər... Bəlkə siz də elə onun kimi düşünursünüz, onun tayısız, açıq deyin işimizi bilək?..

Özünüzlə fəxr edə bilərsiz, cənab ultra liberal “demokrat”, nəhayət ermənilər - dünyanın ən "humanıst", "demokrat" və ƏLİAÇIQ xalqı nəhayət sizi də kəşf etdi... Adə, kefdi ee, gəlhagəl olacaq!

Siz burada ictimai – siyasi xadim kimi iştirak edirsinizsə, bir əvvəl ictimaiyyət qarşısında məsuliyyət hissinə yiyələnin, sonra çıxıb boynumuza minnət yükləyib başımıza ağıl qoyarsınız. Sizin 1:50 nisbətiniz cəfəngiyata əsaslanır. Şablonlarınızı yeniləşdirin, artıq onlar zəhlə tökəndir.
Əsil nisbət isə belədir: (1+1): (X+Y)

1- klan iqtidarı,
1- klan müxalifəti,
Xiks nisbətdə yağı ayranından ayrılmamış və oyundankənar saxlanılan xalq
Yiqrik nisbətdə xarakteristikası qarışıq kütlə...

Можете игнорировать и этот пост, мне по барабанам. Также и по тому же месту, ваша мыльная ультра-либерал дерьмократизация... Только, прошу вас, не морочьте людям голову и не лейте воду на мельницу врага…

Армяне, чтоб посмотреть правду в глаза, как минимум, надо иметь собственные глаза…

Oğuz вне форума   Ответить с цитированием