PDA

: İstanbuldan Filistine kardeşlik mesajı

Albros
17.03.2008, 15:02
İstanbuldan Filistine kardeşlik mesajı (http://dunyabulteni.net/news_detail.php?id=37038)

İHH İnsani Yardım Vakfı Bülent Yıldırım ise yaptığı konuşmada Filistin için düzenlenen "Şifahen Değil Acilen Yardım" kampanyasının önemine dikkat çekti. Yıldırım, "Elhamdülillah şimdiye kadar kampanyamızı yoğun ilgi gösterildi. Filistin'de İsrail saldırıları sonucu zarar gören hastaneleri, binaları onarmak istiyoruz. Zaten bunları yapmaya başladık. İsrail'e Filistinli kardeşlerimizin yalnız olmadığını göstereceğiz" dedi

Volkan
17.03.2008, 15:22
<div class='quotetop'>(Albros @ 17.3.2008, 14:02) 124421</div>
İstanbuldan Filistine kardeşlik mesajı (http://dunyabulteni.net/news_detail.php?id=37038)

İHH İnsani Yardım Vakfı Bülent Yıldırım ise yaptığı konuşmada Filistin için düzenlenen "Şifahen Değil Acilen Yardım" kampanyasının önemine dikkat çekti. Yıldırım, "Elhamdülillah şimdiye kadar kampanyamızı yoğun ilgi gösterildi. Filistin'de İsrail saldırıları sonucu zarar gören hastaneleri, binaları onarmak istiyoruz. Zaten bunları yapmaya başladık. İsrail'e Filistinli kardeşlerimizin yalnız olmadığını göstereceğiz" dedi
[/b]
Yardim????

ermani ile "gardash" olanlara yardim?

Albros
17.03.2008, 19:23
<div class='quotetop'>(Volkan @ 17.3.2008, 12:22) 124427</div>
Yardim????

[/b]
Yox ! Felestin Xalgına yardım.

Volkan
17.03.2008, 19:27
<div class='quotetop'>(Albros @ 17.3.2008, 18:23) 124467</div>
Yox ! Felestin Xalgına yardım.
[/b]Axi felestin xalqinin bashchisi demishdir ki ermenler felestin xalqina QARDASHDILAR....

Albros
18.03.2008, 12:11
<div class='quotetop'>(Volkan @ 17.3.2008, 16:27) 124469</div>
Axi felestin xalqinin bashchisi demishdir ki ermenler felestin xalqina QARDASHDILAR....
[/b]

Yardım Felestin xalgı cndr kecmişde olan hansıza liderler cn deyil. Sovet Dvrnde bizim liderlerde
ermeniler haggında cox şey deyib.

Volkan
18.03.2008, 12:43
<div class='quotetop'>(Albros @ 18.3.2008, 11:11) 124569</div>
Yardım Felestin xalgı cndr kecmişde olan hansıza liderler cn deyil. Sovet Dvrnde bizim liderlerde
ermeniler haggında cox şey deyib.
[/b]
Felestin xalqi oz liderlara destekliyirdi. Demeli onlarin dediklernan razi idi ve ermenleri qardash xalqi kimi REALLIQDA gebul edir.

Felestin xalqi 1914-1918 Turk Devleti qarshi, bashqa erebler kimi, ermeni, inqilis, fransiz qoshunlarla yan-yana vurushurdu.
Felestin xalqi Turk Devletinin Felestinda hakimiyyeti Engilis Devletinin hakimiyyetine dayishmek istedi - ve ona nail oldu.

Yardimdan soxbet etmek olarmi?

Albros
18.03.2008, 14:57
<div class='quotetop'>(Volkan @ 18.3.2008, 9:43) 124575</div>
Felestin xalqi oz liderlara destekliyirdi. Demeli onlarin dediklernan razi idi ve ermenleri qardash xalqi kimi REALLIQDA gebul edir.

Felestin xalqi 1914-1918 Turk Devleti qarshi, bashqa erebler kimi, ermeni, inqilis, fransiz qoshunlarla yan-yana vurushurdu.
Felestin xalqi Turk Devletinin Felestinda hakimiyyeti Engilis Devletinin hakimiyyetine dayishmek istedi - ve ona nail oldu.

Yardimdan soxbet etmek olarmi?
[/b]

Felestin xalgı kecmiş liderinin müemmalı kecmiş dediğini desteklemirdi.
Müselman erebler Türkiyenin Gurtuluş Savaşında Türkiye müselmanlarına cox böyük destek veribler ve türk xalgı bunu cox gözel anlıyır onun ücünde bugun dar günde olan felestin xalgına öz yardımını esirgememeye çalışır.

Volkan
18.03.2008, 15:44
<div class='quotetop'>(Albros @ 18.3.2008, 13:57) 124620</div>
Felestin xalgı kecmiş liderinin müemmalı kecmiş dediğini desteklemirdi .
Müselman erebler Türkiyenin Gurtuluş Savaşında Türkiye müselmanlarına cox böyük destek veribler ve türk xalgı bunu cox gözel anlıyır onun ücünde bugun dar günde olan felestin xalgına öz yardımını esirgememeye çalışır.
[/b]
Arafat felestin xalqinin bashchisi idi ve onun ermenlere "qardashlamaq" meylini xech kim tenqid etmedi - yalniz destekliyibler.

Müselman erebler ingilis pullari ile Turk devletine garshi qiyam qaldirib ozuna teze padshax - ingilis kralichasi sechdiler. Felestinler de o cumlede.
Turliyenin Gurtulush Savashinda yalniz ve yalniz LENIN destek vermishdir.
Felestinler o vaxti ingilislerin emrleri tabe olublar. Ingilis goshunu ise o vaxti Turliyenin Gurtulush xereketinin DUSHMANLARDAN bir idi.
Tarixi yaxshi oxuyun.

vusal114
18.03.2008, 18:50
<div class='quotetop'>(Volkan @ 17.3.2008, 15:22) 124427</div>
Yardim????

[/b]
niyə təəccüblənirsiz. HEPİMİZ DİNKİZ deyənlərdir də

Albros
19.03.2008, 12:57
<div class='quotetop'>(Volkan @ 18.3.2008, 12:44) 124651</div>
Arafat felestin xalqinin bashchisi idi ve onun ermenlere "qardashlamaq" meylini xech kim tenqid etmedi - yalniz destekliyibler.

Müselman erebler ingilis pullari ile Turk devletine garshi qiyam qaldirib ozuna teze padshax - ingilis kralichasi sechdiler. Felestinler de o cumlede.
Turliyenin Gurtulush Savashinda yalniz ve yalniz LENIN destek vermishdir.
Felestinler o vaxti ingilislerin emrleri tabe olublar. Ingilis goshunu ise o vaxti Turliyenin Gurtulush xereketinin DUSHMANLARDAN bir idi.
Tarixi yaxshi oxuyun.
[/b]
Gelin tarixi dediğiniz kimi yaxşı oxuyag.
Hain Araplar" diyen hainler! -I- (http://www.boyuthaber.com/haber/20071122/Hain-Araplar-diyen-hainler------I-.php)

Dünya Savaşı öncesi, esnası ve sonrasında bazı Arap kabilelerinin yer yer İngilizlerle ve Fransızlarla işbirliği yaparak, Yahudinin oyununa gelerek Osmanlı Devletine karşı isyan etmesine dayanarak, tüm Arap milletini ilzam eden bu çirkin iftira atılmıştır. Madem bunun hikayesi Osmanlıya kadar gidiyor, gelin biraz Osmanlı tarihine bakalım ve bu iddiayı değerlendirelim.
Araplar da son ana kadar Osmanlıya sadakatten bir an bile ayrılmamışlardır. Bunun en önemli delili en son yaşanan ve Hain Araplar iftirasına neden olan İngilizlerin ifsad ettiği Vehhabi Hareketi ve Şerif Hüseyin isyanına kadar Osmanlı idaresindeki Arap memleketlerinde çıkan tek isyan ve ihanet hareketinin, aslen Arap değil, Arnavut olan Kavalalı Mehmet Ali Paşanın Mısırda çıkardığı isyan olmasıdır. Tüm Osmanlı hatta Türk tarihinde milletimize en uzun süre sadakat gösteren toplum Arap toplumudur.
Konumuza dönersek. Dedik ki, Araplar Türklere en sadık millet olmuştur ve bunun en büyük delili de son döneme kadar asla en küçük bir isyan hareketi içine girmemiş olmalarıdır. Oysa buna mukabil, Osmanlının İslamlaştırdığı Balkanlarda yüzlerce isyan hareketine rastlıyoruz aynı dönemlerde. Bırakın Balkanları, Anadolu da başta Celali isyanları olmak üzere yüzlerce Türk kökenli isyana sahne olmuştur. Ne diyeceğiz o zaman? Gereksiz ve maksatlı bir genelleme yaparak Hain Türkler mi diyeceğiz?
Hain Araplar diyen hastalıklı zihniyetin diline doladığı en büyük olay 20. asırda gerçekleşmiştir. Gaflet, dalalet ve ihanet derecesinde Yahudi ve Alman kuklası olan İttihat ve Terakki tarafından Mekke Emiri yapılan Şerif Hüseyinin ihaneti doğrudur.

Halife iradesinden daha çok Alman menfaatlerini temsil eden Cihad Fetvasına uymadıkları da atılan iftiralar arasındadır. İftiradır, zira, Mısırda, Mağrip'de, Ceziret-ül Arab'da bu fetvaya uyulmuş, yine bir Arap memleketi olan Libyada İtalyanlara karşı vatan savunması halinde iken fetvayı işitir işitmez İstanbula gelen Şerif Ahmed es-Senusi (manşetteki resimde Gazi Mustafa Kemal ve Latife Hanımın yanındaki Arap kıyafetli yaşlı zat) Patagonyalı mıydı, Laponyalı mıydı yoksa Arap mı?

Yine I. Dünya Savaşının en şanlı direniş ve mücadelesine sahne olan Çanakkale Harbine kısaca bir bakın. Şehitlikleri bir gezin bakayım ne göreceksiniz? Bingaziden, Halepten, Şamdan, Kudüsten, Kahireden, İskenderiyeden, Mekkeden, Medineden gelerek Hilafet için savaşan yiğitler Arap değil miydi? Peki bu ana kuzusu binlerce Müslüman Arap kardeşimiz gelip Türk vatanının işgalden kurtulması için şehadet şerbetini içerken, Siyonist Yahudiler ne yapıyordu dersiniz? Onlar da Çanakkalede bize kasteden düşman ordularının içine iliştirilmiş "katır birlikleriyle" harim-i ismetimizi çiğnemeye çalışıyorlardı. Şimdi bu Siyonist Yahudiler bize dost olacak, gelip meclisimizde hitap edecek ama 1000 yıldır İslam kardeşliği bağı ile hemhal olduğumuz aziz peygamberimizin milleti Hain olacak öyle mi? Buna müsaade etmeyeceğiz.